Květen 11, 2017

Vyjížďky do přírody

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro koho?
– dospělé milovníky koní a procházek po přírodě
– osoby se zájmem o přirozenou komunikaci s koňmi

Kdy?
– v letních měsících – středa 18:00 – 20:00, jindy dle dohody

Za kolik?
– pro 1 osobu: 500 kč/60 min
– skupinová: (2 – 3 osoby) 400 kč/ 60 min
– vyjížďka s pěším doprovodem: (vhodné pro děti, pro dospělé jako hiporehabilitace/ hipoterapie) 500 kč/30 min.

Jste unavení z každodenního shonu velkoměsta, nebo prostě rádi jezdíte na koni a nemáte možnost mít vlastního? Naši koně jsou tu pro Vás připraveni!

Užijete si romantickou procházku po přírodě z toho nejkrásnějšího pohledu na světě – z koňského hřbetu. Načerpáte tak energii a uděláte něco pro svou fyzickou i psychickou kondici.

Jezdíme výhradě stylem „horsemanship“, uzdy s udidly jsou u nás tedy přísně zakázané 🙂

Vyjížďky jsou určené pro dospělé nebo pro zkušené děti, které už mohou jezdit samostatně, bez vodiče. Zde vás „za pochodu“ naučíme základům přirozené komunikace s koňem.

Čas vyjížďky zahrnuje i základní seznámení s koněm ve formě hřebelcování, čištění kopyt a krátké lekce práce ze země. Jen tak můžete jakožto cizí člověk s cizím koněm získat vzájemnou důvěru a respekt a jízda pak bude jak příjemnější, tak i bezpečnější.
Koně pro těžší jezdce jsou zatím ve výcviku. Pro osoby nad 90 kg je tedy možná pouze vyjížďka s pěším doprovodem nebo individuální lekce.

Termín lze domluvit pouze emailem: info@hipojupiter.cz

Prosíme, dotazy pište na email, volejte jen  akutních případech! Většinu dne trávíme s koňmi, kde nemáme po ruce diář, evidenci přihlášek ani aktuální ceník služeb. Děkujeme za pochopení! 🙂